X

اخبار

شنبه 19 بهمن 1398
تعداد بازدید: 1436

برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور

شعار سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با عنوان «درخت دوستی بنشان» با پیشنهاد مدیرعامل سازمان به عنوان شعار سال پویش درختکاری در سراسر کشور انتخاب شد.
برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به برگزاری پویش مردمی «درخت دوستی بنشان» در دو سال گذشته اظهار داشت: این پویش مردمی با موضوع کاشت درخت و حفظ و مراقبت از فضای سبز شهر قم در هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری به همت سازمان پارک‌ها و فضای سبز در سال‌های 96 و 97 برگزار شد.

وی افزود: شهرداری قم در سال‌های اخیر هزینه‌های زیادی در توسعه و نگهداری فضای سبز انجام داده که بخش قابل توجه این هزینه‌ها مربوط به حوزه حفظ و نگهداری از فضای سبز است و هدف از برگزاری این پویش نیز جلب مشارکت‌های مردمی برای حفظ و توسعه فضای سبز بود که دو سال گذشته بیش از 30 هزار نفر از شهروندان قمی در آن مشارکت کردند.

جوادیان ادامه داد: در همین راستا در نشست هم‌اندیشی مدیران عامل سازمان‌های پارک‌ها و فضای سبز شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور که ماه گذشته در استان البرز برگزار شد به پیشنهاد این سازمان، شعار «درخت دوستی بنشانیم» به‌عنوان شعار سال کشوری انتخاب شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به حمایت وزیر محترم کشور از این پویش گفت: با توجه به اهمیت این موضوع و لزوم مشارکت همه اقشار و گروه‌ها در این پویش، دکتر رحمانی فضلی، وزیر محترم کشور دستور ویژه‌ای جهت برگزاری این پویش به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ نموده‌اند.

جوادیان افزود: با یاری خدا شروع کاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» که با هدف کاشت نهال و حفظ و مراقبت از فضای سبز شهری برگزار خواهد شد از شهر قم و در آغاز هفته درختکاری خواهد بود.

تصاویر
  • برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه