X

اخبار

چهارشنبه 18 آبان 1401
تعداد بازدید: 8

انتصاب “پیام جوادیان” به عنوان دبیر کمیته سیما و منظر شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم به عنوان دبیر کمیته سیما و منظر شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب شد.
انتصاب “پیام جوادیان” به عنوان دبیر کمیته سیما و منظر شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، در آخرین جلسه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران روسا و دبیران کمیته‌های تخصصی این مجمع منصوب شدند.

بر این اساس طی تصمیم اعضای این مجمع، پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز و سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم به عنوان دبیر کمیته سیما و منظر شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب شد.

در حکم علی نجفی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مجمع کلانشهرهای ایران خطاب به جوادیان تدوین برنامه سالیانه کمیته در چارچوب برنامه‌ها و تدابیر کمیسیون حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری‌های کلانشهرهای کشور در دستیابی به اهداف مشترک، راهبری و مدیریت برگزاری منظم گردهمایی‌ها و جلسات کمیته و کارگروه‌های موضوعی در کلانشهرها و همچنین پیگیری و تلاش در جهت تحقق مصوبات کمیسیون و پیشنهادهای کمیته مربوطه مطابق با آئین نامه کمیسیون، اتخاذ تدابیر لازم در خصوص فراهم کردن زمینه‌های همکاری گسترده، تشریک مساعی، انتقال تجربیات و هماهنگی لازم برای انجام پروژه‌های مشترک مورد نیاز حوزه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری‌های کلانشهرهای کشور از جمله اهداف تشکیل این کمیته و وظایف دبیر آن عنوان شده است.

تصاویر
  • انتصاب “پیام جوادیان” به عنوان دبیر کمیته سیما و منظر شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه