X

اخبار

شنبه 14 آبان 1401
تعداد بازدید: 176

اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز برگزار شد

اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز به همت سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم و با حضور جمعی از مدیران و داوران جشنواره برگزار شد.
اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز برگزار شد

 

به گزارش واحد خبری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز در شهرداری قم با حضور مصطفی ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم، پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم و جمعی از مدیران و داوران جشنواره برگزار شد.

در این مراسم ضمن اجرای اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز و اهدای جوایز به برندگان و منتخبان جشنواره، از پوستر ششمین دوره جشنواره پاییز برگ‌ریز و همچنین از پوستر نخستین جشنواره عکاسی از المان‌های شهر نیز رونمایی شد.

در این مراسم هنرمندان و داوران جشنواره نیز بابیان دغدغه‌های خود در حوزه فرهنگ و بهره‌مندی از هنرمندان در ارتقای فرهنگ صحبت کرده و پیام جوادیان و مصطفی ملایی بخشی از موضوعات مطرح‌شده را پاسخ دادند.

لازم به ذکر است داوران این دوره از جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز خانم نیکوگفتار و آقایان عرب شاهی و مریزاد است.

تصاویر
  • اختتامیه پنجمین دوره جشنواره عکاسی پاییز برگ‌ریز برگزار شد
جستجو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه