X

اخبار

ﺳﻪشنبه 22 شهریور 1401
تعداد بازدید: 249

بازدید مدیرکل محیط‌زیست قم از باغ پرندگان/ بررسی سیستم تصفیه‌خانه برکه‌ها

در بازدید مدیرکل محیط‌زیست استان و معاون خدمات شهری شهرداری قم روند تکمیل و بهبود زیرساخت‌های زیست‌محیطی باغ پرندگان قم موردبررسی قرار گرفت.
بازدید مدیرکل محیط‌زیست قم از باغ پرندگان/ بررسی سیستم تصفیه‌خانه برکه‌ها

 

 

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، سید رضا موسوی مشکینی مدیرکل محیط‌زیست استان قم به همراه مهدی اصفهانیان مقدم معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری قم و سید مهدی هاشمی مدیر پروژه بوستان هزار هکتاری شهر قم با حضور در محل باغ پرندگان از بخش‌های مختلف این مجموعه شاخص تفریحی گردشگری بازدید و از نزدیک در جریان تکمیل اقدامات عمرانی آن قرار گرفتند.

طی این برنامه ضمن بازدید و بررسی سیستم تصفیه‌خانه پساب برکه‌ها و همچنین محصور سازی برکه‌ها با توری‌های مخصوص نسبت به توسعه این فضاهای گردشگری قم تاکید شد.

گفتنی است مجموعه گردشگری تفریحی باغ پرندگان قم در زمینی به مساحت ۱۱۰ هزار مترمربع، گونه‌های مختلف پرندگان و گیاهان به‌ویژه نوع گرمسیری را در خود جای‌داده است.

باغ پرندگان قم به لحاظ وسعت و ظرفیت پرندگان، دومین باغ بزرگ پرندگان در کشور است. در این مجموعه ده‌ها گونه پرنده نگهداری می‌شود.

این محیط زیبا و جذاب، شرایط تفریحی و گردشگری مناسبی را برای بازدیدکنندگان به‌ویژه کودکان و نوجوانان فراهم کرده است و آن‌ها را با شرایط نگهداری و زیستگاه پرندگان آشنا می‌کند.

تصاویر
  • بازدید مدیرکل محیط‌زیست قم از باغ پرندگان/ بررسی سیستم تصفیه‌خانه برکه‌ها
جستجو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه